Japoński Festyn Kulturalny – Lato 2019

Japoński Festyn Kulturalny to wspaniała okazja, aby poznać kulturę Japonii. W tym roku festyn odbywa się w dniach 25 - 26 lipca. Podczas festynu można będzie zobaczyć tradycyjne japońskie tańce, posłuchać japońskiej muzyki, a także spróbować japońskich potraw. Festyn jest świetną okazją, aby poznać kulturę Japonii i spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi.

Japoński Festyn Kulturalny – Dzień 1!

Dzień pierwszy japońskiego Festynu Kulturalnego - jest to wydarzenie, które odbywa się co roku i jest ono świętem kultury japońskiej. W tym roku tematem przewodnim była historia i tradycja.

Festiwal rozpoczął się od pokazu tańców tradycyjnych. Były to tańce, które są wykonywane od wieków w Japonii. Następnie odbył się pokaz kendo, czyli sztuki walki, która jest bardzo popularna w Japonii.

Festiwal był także okazją do spróbowania japońskich potraw. Były one bardzo smaczne i różniły się od tego, co jemy na co dzień.

Japoński Festyn Kulturalny – Dzień 2!

Dzień 2 japońskiego festynu kulturalnego był tak samo ekscytujący, jak dzień 1! Można było odwiedzać stoiska różnych japońskich organizacji, a także brać udział w licznych konkursach i pokazach.

W dniu 2 głównym wydarzeniem był koncert muzyki japońskiej, który odbył się na scenie centralnej. Koncert rozpoczął się o godzinie 15:00 i trwał ponad godzinę. Był to wyjątkowy koncert, ponieważ publiczność miała okazję usłyszeć zarówno klasyczne, jak i współczesne utwory japońskie. Po zakończeniu koncertu odbył się pokaz filmu dokumentalnego o Japonii. Pokaz trwał ponad godzinę i był bardzo interesujący.

Na zakończenie dnia 2 japońskiego festynu kulturalnego odbył się pokaz sztucznych ogni. Był to wyjątkowy widok, który na długo zapadnie w pamięci uczestnikom festynu.

Japoński Festyn Kulturalny – Podsumowanie!

Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony publiczności, a wszystkie wydarzenia przebiegały bez zakłóceń. Dzięki temu wydarzeniu można było poznać wiele interesujących rzeczy o japońskiej kulturze i zobaczyć na żywo, jak wyglądają różne aspekty tej kultury. Japoński Festyn Kulturalny to świetna okazja, aby poznać coś nowego i ciekawego oraz spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi.

Komentarze